SİZ, HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

Siz, ne yapmak istediğinizi bize anlatın biz size yardımcı olalım, hayallerinizi gerçekleştirelim

Sanal Gerçeklik Yazılımı. Etkileşimli Sanal Gerçeklik Sistemleri, kendini gerçek ortamın içinde hissettiren ve kullanıcı ile işbirliği yaparak sanal ortamda kişi/yapı/makine ile etkileşimi mümkün kılan 3 boyutlu görselleştirme çözümleridir.

Bu çözümlerin sahip olduğu 3D model ve ortamlar. Kullanılan yazılım ve donanımlar sayesinde, kullanıcının görsel, işitsel ve dokunsal duyularına hitap eder.

Böylece, Sanal Gerçeklik Yazılımı ile gerçek dünyada üretmeye/oluşturmaya gerek kalmadan. Bir otomobil ya da konteyner vincini tamir etmek ya da kullanmak. Bir ameliyathanede cerrahi operasyon gerçekleştirmek ya da bir fabrika veya havaalanını dolaşmak mümkün hale gelir.

Sanal Gerçeklik Yazılımı ve Modelleme

Bu gerçek-zamanlı simülasyon ve görselleştirme sistemleri. Kullanıcıların oluşturulan sanal ortamların içinde gezebilmelerini. Ortamı gerçek dünyadaki gibi algılayıp etkileşimde bulunabilmelerini sağladığı gibi, gerçek dünyada yapılması imkansız inceleme yöntemlerini de mümkün kılar.

Böylece, pek çok sektörde, ihtiyaç duyulan testlerden veri analizlerine, tanıtımlardan teknik eğitimlere kadar çeşitli iş süreçleri daha hızlı ve düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilir.

LEK_Virtual_Reality_istock_photo
_89124329_pmpic2

Firmalara Özel Sanal Gerçeklik Uygulamaları

Sektöre özel eğitim uygulamaları ile fabrikanız ve işletmenizde vereceğiniz eğitim giderlerinizi sıfıra indirebilirsiniz. Eğitim esnasın da oluşabilecek kaza sonucu yaralanmaları ortadan kaldırabilirsiniz.

Çalışma üniteleri ve çalışma eylemleri birebir sanal ortamda gerçekleştirilir. İsteğe göre eğitim alan çalışanlarınızın değerlendirmeye tabi tutabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Mimarlık

3D Hazırlanan iç ve çevre mimarileri alanları sanal gerçeklik ortamına aktarılarak müşterilerinize daha iyi bir sunum yapma fırsatı sunuyoruz,

Talep doğrultusunda Uygulama içinde müşterilerinizin etkileşim sağlayabileceği modüller ekleyebiliyoruz, Oda içinde ışık yakma veya herhangi bir objeyi kaldırıp çevirme v.s…

IrisVR_Instagram-Post-3
Sanal Gerçeklik Eğitim

SANAL GERÇEKLİK EĞİTİM UYGULAMALARI

VR OTTO Yazılım olarak dersler için yapılacak konu uygulamaları müfredata uygun bir şekilde hazırlanır, hazırlık aşamasında branş öğretmenler ile sürekli iletişim halinde olunarak ilerlenir.

SANAT GALERİSİ VE TANITIMLARDA SANAL GERÇEKLİK KULLANIMI

Sanat Galerinizi, sanal gerçeklik ortamına sizler için gezilebilir hale getirebiliriz, herhangi bir şehir veya ülkeden, insanlar sanal gerçeklik başlığı takarak gezebilir. Sanat galerinizi uygulumaya çevirip ölümsüzleştirebiliriz

cfb2dea42627056ee3719e376fcfaae9
İç Mimari ve Çevre Mimarisinde Sanal Gerçeklik Çözümleri

İnşaat Sektöründe Sanal Gerçeklik Kullanımı

Özellikle büyük inşaat firmalarının tercihi olan bu uygulamamız sayesinde, Satış ofislerinizden müşterilerinize istediğiniz inşaatı, evi, odaları ve çevreyi gezdirebilirsiniz, bunu isterseniz model üzerinden isterseniz 360 derece olarak yapabiliriz.

Terapilerde Sanal Gerçeklik Kullanımı

Topluluk önünde konuşma, sınav korkusu, kapalı alan, yüzme, örümcek, uçak korkuları için sanal gerçeklik ortamında terapi seansları verilebilir, araştırmalar ve denemeler ile büyük oranda tedavi süreci gerçekleştirilmiştir.

Siz sadece bu korkular ile senaryoyu beliyorsunuz, modelleme ve yazılım tarafımızca yapılıyor.

150428171023-virtual-reality-phobias-540x304

TECRÜBELİ EKİP

PROJE GELİŞTİRME DESTEĞİ

ZAMANINDA PROJE TESLİMİ