SİZ, HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

Siz, ne yapmak istediğinizi bize anlatın biz size yardımcı olalım, hayallerinizi gerçekleştirelim

Sanal Gerçeklik Yazılımında: Neden Biz?

Sanal Gerçeklik Yazılımı

Sanal Gerçeklik Yazılımı. Etkileşimli Sanal Gerçeklik Sistemleri, kendini gerçek ortamın içinde hissettiren ve kullanıcı ile işbirliği yaparak sanal ortamda kişi/yapı/makine ile etkileşimi mümkün kılan 3 boyutlu görselleştirme çözümleridir.

Bu çözümlerin sahip olduğu 3D model ve ortamlar. Kullanılan yazılım ve donanımlar sayesinde, kullanıcının görsel, işitsel ve dokunsal duyularına hitap eder.

Böylece, Sanal Gerçeklik Yazılımı ile gerçek dünyada üretmeye/oluşturmaya gerek kalmadan. Bir otomobil ya da konteyner vincini tamir etmek ya da kullanmak. Bir ameliyathanede cerrahi operasyon gerçekleştirmek ya da bir fabrika veya havaalanını dolaşmak mümkün hale gelir.

Hizmetlerimizi Kelfedin
0
Çalışan
0
Mutlu Müşteri
0
Bitirilen Proje

VR Yazılımı

Bu gerçek-zamanlı simülasyon ve görselleştirme sistemleri. Kullanıcıların oluşturulan sanal ortamların içinde gezebilmelerini. Ortamı gerçek dünyadaki gibi algılayıp etkileşimde bulunabilmelerini sağladığı gibi, gerçek dünyada yapılması imkansız inceleme yöntemlerini de mümkün kılar.

Böylece, pek çok sektörde, ihtiyaç duyulan testlerden veri analizlerine, tanıtımlardan teknik eğitimlere kadar çeşitli iş süreçleri daha hızlı ve düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilir.

VR OTTO

PROJELERİNİZ İÇİN BİZE ULAŞIN