Sanal Gerçeklik Yazılımı
Sektörel VR çözümleri

VR Eğitim Uygulamaları

Dersler için yapılacak konu uygulamaları müfredata uygun bir şekilde hazırlanır, hazırlık aşamasında branş öğretmenler ile sürekli iletişim halinde olunarak ilerlenir.

VR Endüstriyel Eğitim Uygulamaları

Firmanıza özel eğitim uygulaması ile sanal ortamda gerçekleştirilecek eğitim süreci ile personelinizin eğitim analizini gerçekleştirebilir ve eğitim giderlerini sıfıra düşürebilirsiniz.

VR İş Sağlığı, Güvenliği Uygulamaları

İş sağlığı ve güvenliği uygulama geliştirme ile personelinizin üniteleri sadece görsel haricinde VR’ın gücü ile yaşayarak iş kazalarını en aza indirebilirsiniz.

VR TIP Uygulamaları

Sağlık sektöründe geliştirilecek uygulamalar ile öğrencilerin eğitim sürecinde gerçekçi olarak hastalara müdahale etme şansı verilebilir aynı zamanda sivil toplum örgütleri ve iş yerleri ilk yardım eğitimleri verebilir.

VR Terapi Uygulamaları

Sanal gerçeklik ile yapılacak uygulamalarda kişilerin Uçak, Kapalı ortam, Toplum önünde konuşma, Örümcek, Yükseklik korkusu gibi korkularını daha güvenli bir ortamda yaşatılarak terapi imkanı sunabilirsiniz.

VR İnşaat ve İç Mimari Uygulamaları

Özellikle büyük inşaat firmalarının tercihi olan bu uygulamamız sayesinde, Satış ofislerinizden müşterilerinize istediğiniz inşaatı, evi, odaları ve çevreyi gezdirebilirsiniz, bunu isterseniz model üzerinden isterseniz 360 derece olarak yapabiliriz.

Sanal Gerçeklik Çözümleri İçin? Hemen Bizi Arayın.

VR Çözümleri

543 321 51 07