Sanal Gerçeklik ile Mimari Çalışmaları Daha Gerçekçi Sunun

İç Mimari ve Çevre Mimarisinde Sanal Gerçeklik Çözümleri.

Sanal Gerçeklik Teknolojisi ile Mimari çalışmalarınızı sadece modeller ile değil müşterilerinize daha gerçekçi bir sunum yapın, Modellerinizi Sanal gerçeklik ortamına aktararak, müşterilerinize odaları gezme ve mobilyalar ile dekorasyon eşyalarınızı bire bir gösterin.

Talep doğrultusunda eklenecek modüller ile müşterilerinize oda içindeki duvarların renklerini istedikleri gibi değiştirebilme, odanın ışıklarını yakma veya belirlenen eşyalar ile etkileşime girme olanakları sunabiliriz.

VR OTTO İle artık kağıt üzerinde veya masa üzerinden 3D modellerin dışında yapılan çalışmalarınızı birebir gezdirebilir ve yaşatabilirsiniz.

Spacemaker_Presentation1

MİMARİ SUNUMUNUZU HERHANGİ BİR YERDE YAPABİLİRSİNİZ.

Çalışmanızı müşterinize istediğiniz an istediğiniz yerde sanal gerçekliği ile sunum yapabilirsiniz, istenilen revizeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sürecimiz kolaydır, yalnızca modelinizin 3 boyutlu çizimlerine ihtiyacımız var. Mimari sunum en kısa içerisinde hazır olur. Ayrıca 3 boyutlu modelleme, imaj ve video render konusunda da yardımcı olabiliriz. Tecrübeli mimarlarımız ve tasarım ekibimiz, çiziminizi modellemenize yardımcı olacaktır.