Firma ve markanız için Artırılmış Gerçeklik kullanmak istiyorsanız. Tam olarak nasıl çalıştığını ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız bize ulaşın.

Kafanızdaki düşünceleri projelendirelim.

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK YAZILIMI

Artırılmış gerçeklik yazılımı, mobil uygulamalarda kullanılabilir olması sayesinde akıllı telefon veya tablet ile bulunduğunuz yerde müşterilerine çok kolay bir şekilde sunum yapabilirsiniz.

Proje Bazlı Artırılmış Gerçeklik Yazılımı ve Uygulamaları

Artırılmış Gerçeklik yazılımı, teknolojinin gelişmesi ile birlikte interaktif reklamcılık ve tanıtım başta olmak üzere bir çok alanda karşımıza çıkmakta. VR OTTO Yazılım olarak müşteri taleplerini değerlendirip. Artırılmış Gerçeklik uygulama desteği veriyoruz.

http://www.mobile01.com/userinfo.php?id=363914
AR-Defender
IMG_4831

Artırılmış Gerçeklik Uygulama Alanları

Artırılmış Gerçeklik Yazılımı günümüzde birçok yerde karşımıza çıkmaya başladı. Peki bu teknolojiyi nerelerde kullanabiliriz?

AR teknolojisi ile interaktif kitaplar, broşürler, billboardlar yapılabilir. Müzelerde bilgi verme amaçlı kullanılabilir. Bunun gibi aklınıza gelebilecek birçok yerde kullanılabilir.

Örneğin, bazı boya firmalarının çıkarmış olduğu mobil uygulamalarda telefonu evinizin duvarına tutuyorsunuz. Boya renginizi seçip, duvarınızı hangi renk boyayacağınıza karar veriyorsunuz.

Bir örnek daha vermek gerekirse yine giyim firmalarının çıkarmış olduğu mobil uygulamayla çocuk tişörtlerinin üzerindeki resimlerin canlandırılmasıdır.

Artırılmış Gerçeklik teknolojisi reklamcılık ve pazarlama sektörlerinde daha çok kullanılmaya başlandı.

Günümüzde yeni yaygınlaşmaya başlandığı için belli bir mobil ya da tablet uygulaması olmayan bu teknoloji. Firmaların kendine özgü uygulama ile kullanıcılara sunmasını sağlamaktadır.

Eğitimde Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları

Artırılmış Gerçeklik Eğitimde Nasıl Kullanılır

Bizler eğitimin içinde arttırılmış gerçekliği pek çok yerde kullanabiliriz, bunun bir sınırını koymak doğru değil. Sınıfımızda bir panoyu artırılmış gerçekliklik uygulamasıyla. Dijital hale getirebiliriz ya da hazırlamış olduğumuz bir etkinliğin içindeki resme  bir video yerleştirerek öğrencilerimize sürprizler hazırlayabiliriz. Okulunuz da belirlenecek panolar da, Okulunuz veya özel günlere ait şaşırtıcı uygulamalar ile öğrencilerinize eğitimi eğlence ile birleştirerek farkındalık oluşturabilirsiniz.

MAĞAZA

Artırılmış Gerçeklik uygulamaları ile müşterileriniz, kıyafetleri üzerinde deneme ve nasıl durduklarını daha net görebilir. Uygulamaya eklenecek resim çekme özelliği ile müşterileriniz, kıyafetlerin arkadan nasıl göründüğünü görebilirler.

AVM ve EĞLENCE MERKEZLERİ

Alışveriş Merkezleri ve Eğlence merkezleri gibi alanlarda Artırılmış gerçeklik ortamı ile size özel uygulamalar geliştirilerek müşterilerinize daha eğlenceli bir zaman geçirme fırsatı sunabilirsiniz.

FUAR TANITIMLARI

Fuar veya Ürün tanıtımlarınız da ufak bir dokunuş ile bir çok ilgilinin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. İnsanlar uygulama ile birlikte çekinecekleri resim ve video kaydı ile aslında direk ürününüzün reklamını yapmış olacaklar.

EĞİTİM

İnteraktif kitap ile, öğrencilere veya anne, baba olarak eğitim sürecini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz, Artırılmış gerçeklik ile oluşturulacak interaktif kitap ile toplu veya bireysel eğitim verilebilir.